Archiv pro kategorii ‘Memoriál Dědy Nováka’

memorial_2017(1)

Memoriál Dědy Nováka 2015 - Plakát

Memoriál Dědy Nováka 2015 - Plakát

V Sobotu 19.7 se uskutečnil další ročník Memoriálu Dědy Nováka – turnaje v malé kopané. V Tršicích na stadionu na kopci se na 4 hřištích utkalo ve 4 skupinách celkem 19 týmů. Po dlouhém boji (finalisté odehráli v součtu neskutečných 168 minut!) se z vítězství raduje tým Mix junior, který ve finále porazil tým Goga Stars 3:0. Penaltový rozstřel pak určil že na 3.místě skončilo překvapení turnaje tým AS Lipňany.

  • 1.místo – Mix Junior
  • 2.místo – Goga Stars
  • 3.místo – AS Lipňany
  • 4.místo – Tým tvrdých párků (TTP)
  • 5-8.místo – FC Droždím
  • 5-8.místo – Real Stars
  • 5-8.místo – Širi Team
  • 5-8.místo – Young Power
  • 9-12.místo – 1.FC Černovír (1.FCČ)
  • 9-12.místo – HC Tršice
  • 9-12.místo – Lenochodi
  • 9-12.místo – TJ Tršice
  • 13-16.místo – Ajax Pivodam
  • 13-16.místo – Fanatici
  • 13-16.místo – Mazáci
  • 13-16.místo – Poprvé to bolí (PTB)
  • 17-19.místo – Hranice
  • 17-19.místo – Technique Masters (TM)
  • 17-19.místo – Tiki Taka

V rámci turnaje se též vyhlašoval nejsympatičtější hráč turnaje. Tím se stal Jiří Niesner z týmu Lenochodi.

Sponzoři turnaje:

  • Ján z Velkého Týnce
  • Grégrovi z Tršic
  • Daňkovi z Vacanovic
  • Obec Tršice
  • TJ Tršice

!!!Děkujeme!!!


Kompletní výsledky:

Skupina A
Soupeři Young Power Real Stars 1.FCČ Hranice Fanatici Body Skóre Pořadí
Young Power X 3:2 3:2 4:1 2:0 12 12:5 1.
Real Stars 2:3 X 1:2 5:2 6:1 9 15:7 2.
1.FCČ 2:3 1:2 X 3:0 5:2 6 11:7 3.
Hranice 1:4 2:5 0:3 X 3:4 0 6:16 5.
Fanatici 0:2 1:6 2:5 4:3 X 3 7:16 4.
Skupina B
Soupeři Lenochodi Ajax Pivodam Mix Junior TTP TM Body Skóre Pořadí
Lenochodi X 1:2 0:3 2:1 3:0 6 6:4 3.
Ajax Pivodam 2:1 X 2:4 1:3 5:2 6 10:10 4.
Mix Junior 3:0 4:2 X 0:1 5:0 9 12:3 1.
TTP 1:2 3:1 1:0 X 4:0 9 9:2 2.
TM 0:3 2:5 0:5 0:4 X 0 2:17 5.
Skupina C
Soupeři HC Tršice AS Lipňany PTB Tiki Taka Goga Stars Body Skóre Pořadí
HC Tršice X 0:4 4:2 4:2 1:4 6 9:12 3.
AS Lipňany 4:0 X 3:2 3:0 1:2 9 11:4 2.
PTB 2:4 2:3 X 2:1 1:6 3 7:14 4.
Tiki Taka 2:4 0:3 1:2 X 0:3 0 3:12 5.
Goga Stars 4:1 2:1 6:1 3:0 X 12 15:3 1.
Skupina D
Soupeři TJ Tršice FC Droždín Mazáci Širi Team Body Skóre Pořadí
TJ Tršice X 2:5 9:0 2:2 4 13:7 3.
FC Droždín 5:2 X 11:0 0:4 6 16:6 2.
Mazáci 0:9 0:11 X 0:8 0 0:28 4.
Širi Team 2:2 4:0 8:0 X 7 14:2 1.
Čtvrtfinále

Young Power : AS Lipňany – 1:1 (2:4 pen.)

Mix Junior : FC Droždín – 2:1

Goga Stars : Real Stars – 2:0

Širi Team : Tým tvrdých párků – 3:4

Semifinále

AS Lipňany : Mix Junior – 2:3

Goga Stars : Tým tvrdých párků – 3:1

O 3.místo

AS Lipňany : Tým tvrdých párků – 4:2 pen.

Finále

Mix Junior : Goga Stars – 3:0

Skupina A

9:00 Real Stars : Fanatici
9:30 1.FC Černovír :  Hranice
10:00 Young Power : Fanatici
10:30 Real Stars : 1.FC Černovír
11:00 Young Power : Hranice
11:30 1.FC Černovír : Fanatici
12:00 Young Power : Real Stars
12:30 Hranice : Fanatici
13:00 Young Power : 1.FC Černovír
13:30 Real Stars : Hranice

Skupina B

9:00 Ajax Pivodam : Technique Masters
9:30 Mix Junior : Tým tvrdých párků
10:00 Lenochodi : Technique Masters
10:30 Ajax Pivodam : Mix Junior
11:00 Lenochodi : Tým tvrdých párků
11:30 Mix Junior : Technique Masters
12:00 Lenochodi : Ajax Pivodam
12:30 Tým tvrdých párků : Technique Masters
13:00 Lenochodi : Mix Junior
13:30 Ajax Pivodam : Tým tvrdých párků

Skupina C

9:00 Poprvé to bolí : Tiki Taka
9:50 HC Tršice : AS Lipňany
10:40 HC Tršice : Tiki Taka
11:30 AS Lipňany : Tiki Taka
12:20 AS Lipňany : Poprvé to bolí
13:10 HC Tršice : Poprvé to bolí

Skupina D

9:00 TJ Tršice : FC Droždín
9:50 Mazáci : Širi Team
10:40 Mazáci : FC Droždín
11:30 Širi Team : FC Droždín
12:20 Širi Team : TJ Tršice
13:10 Mazáci : TJ Tršice

Přihlásit se
Aktuality